Найзагадковіші і пам’ятні місця Львова на думку приїжджих

Гості Львова раді відвідати найбільш знакові та туристичні місця міста. Однак є й такі, що не у всіх на вустах, але які запам’яталися своїм незвичайним виглядом і атмосферою. На думку мандрівників, одного разу відвідали один із старовинних міст України, про них варто знати всім.

Вірменський квартал

Цей колоритний райончик став притулком для древніх вірменів ще багато століть назад: в XIII столітті. Вигнані зі своїх рідних і земель, вони знайшли новий будинок тут. Вірменські ремісники і купці спочатку селилися компактно, тому максимум пам’яток зосереджені на вулиці під назвою Вірменська. Самий колоритний архітектурний об’єкт району – вірменський собор, датований 1370 роком споруди. Тут же можна подивитися Міколаевічівскую кам’яницю, Кам’яницю Муратович, будинок времtн року. Всі вони – пам’ятки національного значення. Вірменський квартал розташувався недалеко від площі Ринок. Навіть не доведеться їхати, щоб подивитися його.

Каплиця Боїмів

В Європі немає аналогів цій будівлі. Дата її зведення – приблизно XVII століття. Каплиця побудована на місці колишнього старого кладовища і є усипальницею для більшості представників роду Боїмів. Невідомо достеменно, хто є архітектором цієї споруди. Але вона справді вражає не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і внутрішнім оздобленням. З 1968 року каплиця – один з відділів, що належать львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького.

Щоб відобразити всю цю красу, бажано використовувати один із сучасних смартфонів з хорошою камерою. Наприклад, технічні характеристики Айфон 12 міні свідчать про те, що на телефон можна проводити зйомку не тільки вдень, але і вночі. При цьому є відео з роздільною здатністю 4K. Зйомка точно буде порівнянна з професійною і збереже всі найкрасивіші і пам’ятні моменти подорожі до Львова.

Парк Уруру

Найбільш «відірвані» гості міста запевняють, що достатньо 15 хвилин їзди від окружної Львова, щоб дістатися до одного з сучасних парків. Тут, в оточенні натуральних лісових дерев можна насолодитися колоритом парку динозаврів. Макети, збудовані практично в натуральну величину, рухаються і навіть видають звуки. А якщо хочеться ще більше адреналіну, затяті мандрівники рекомендують спуститися по Тюбінгена. Він працює цілий рік.

Секретна аптека

Ті, хто вважають за краще при відвідуванні Львова обертатися в районі площі Ринок, можуть заглянути в інтерактивний музей. Тут можна дізнатися про найдавніших секрети молодості і краси. Причому можна не просто глузують, а своїми руками приготувати доглядає продукт за старовинними косметичним рецептами.

Будинок-кросворд

Його краще відвідати у вечірній час доби. Завзяті мандрівники запевняють, що це незвичайний арт-об’єкт, який запам’ятовується своїм колоритом. Справа в тому, що один з фасадів прикрашений величезним сканворди з питаннями. Всі відповіді виведені на ньому неонової фарбою, яка проявляється в нічний час під променями штучного освітлення. Знаходиться будинок-кросворд за адресою: вул. Сахарова, 82.

Віденський будинок кави

Львівські кав’ярні не один десяток років у всіх на вустах. І всі, хто потрапляє в цей старовинне українське місто, поспішають спробувати чудовий ароматний напій укупі з шоколадом. Однак варто відвідати і віденський будинок кави. Тут до чашки гарячої кави подають вишуканий віденський штрудель. Пальчики оближеш! Це атмосферний заклад змусить вас повернутися сюди ще не один раз при кожному черговому відвідуванні міста.

Comments