Правда чи вигадка: серіал “Чорнобиль” показав Медведчука причетним до подій

Досі в тренді залишається новий серіал про події на Чорнобильській АЕС, який уже за короткий час зумів побити усі рекорди та рейтинги серіалів. Довкола серіалу точаться різноманітні суперечки, які стосуються правдивості відтворення певних фактів, оприлюднених у серіалі, причетності тих чи інших осіб до реальних подій, які відтворює серіал “Чорнобиль”, пише “lviv-trend.in.ua“. 

Цікавим виявився епізод однієї з серій, де показано архівні матеріали тогочасних подій. В одному з епізодів можна чітко побачити обличчя Віктора Медведчука:

Медведчук

Так, в суспільстві почали обговорювати причетність керівника партії “Опозиційна платформа – За життя” до судового процесу, який стосувався аварії на Чорнобильській станції. Факти говорять, що Медведчук безпосередньо був адвокатом Брюханова – директора ЧАЕС. 

Що ж на це каже сам Медведчук? На запитання громадськості політик реагує по-своєму: він цілковито відкидає факт причетності до процесу, мовляв, це все вигадка і він добре пам’ятає про судовий процес щодо ЧАЕС, але не пригадує, що брав у цьому участь. 

Коли ж політику показали епізод з фото, то він погодився, що чоловік на фото схожий на нього. Але сказав, що це може бути цілковитий монтаж. 

Якщо пригадати історію судового процесу на ЧАЕС, то Брюханова суд таки визнав винним і засудив до 10 років ув’язнення. Однак його випустили достроково у 1991 році. 

Comments

.,.,.,.