Назарій Загарюк – резидент “Армади”

Сьогодні у світі можна знайти велику кількість музичних напрямків, у кожного із яких мільйони поціновувачів. Потужна аудиторія є у виконавців електронної музики. Відомим музикантом, саунд-продюсером та ді-джеєм є Назарій Загарюк. Більше на сайті lviv-trend.

Юрист, який грає у клубі “Малевич”.

Назарій народився 21 січня 1991 р. у Чернівцях. Змалку захоплювався спортом, музикою. Знайомі Назарія стверджували, що у хлопця був чудовий слух і творча натура. Після закінчення школи, Загарюк вступив до національної юридичної академії (одеська філія). Хлопець грав сети у місцевих клубах, під псевдонімом Costel van Dein. Паралельно хлопець вчився писати музику, вивчав творчість провідних ді-джеїв світу.

Після завершення навчання, у 2013 р., Назарій вирішив перебратись до Львова та став резидентом клубу “Малевич”. Наступного року на лейблі CTS Records музикант випустив свій перший трек.

На вершині музичного олімпу

Окрім того що Загарюк продовжував грати у Львові, виступав на міжнародній арені, він активно створював нові треки. Дуже плідним видався для Costel van Dein 2017 р., коли він випустив 14 треків на різноманітних лейблах, серед яких були Alter Ego Records, Press Play, DNCTRX, Weekend Ghostmind Records, Arcana та інших.

Назарій творить у стилях trance, tech and electro house. У 2018 р. він не лише випустив 9 власних треків на різних лейблах, однак презентував також трек See Me в колаборації з вокалісткою Тетяною Нечай. Твір був випущений на відомому лейблі Digital Empire Records. У цьому ж році Назар виступив на популярному музичному фестивалі “Файне місто”.

Загарюк під час виступу з колегою

Ще більш проривним для артиста став 2019 р., коли ді-джей підписав контракт з одним з найбільших лейблів планети – Darklight Recordings (Armada). В каталозі цього гіганту – понад 40 тис. треків. На цій платформі Назарій випустив одразу три треки – Speaker From The Jungle, Give Me Down, Turn Up The Bass. У цьому ж таки році, Costel van Dein випустив спільно з DJ MalYar Alien with Snickers.

Після підписання контракту з “Армадою”, в творчості українського музиканта відкрилась нова сторінка – його треки отримали мільйони слухачів, його запрошували на радіо шоу, міжнародні фестивалі Tomorrowland, Ultra, EDC. Багато західних ді-джеїв стверджують, що Назарій один із найперспективніших ді-джеїв світу.

Треки Загарюка входять не лише до топ-чартів, однак й виконуються легендами світової електронної музики. Деякі з його треків отримали підтримку провідних представників світового EDM, наприклад, Feddele Grand, Don Diablo, Lucas and Steve, Ferry Corsten, Cosmic Gate, M.I.K.E. Push і Judge Jules. У 2020 р. реліз Назарія увійшов до Top-10 на Beat port (однієї з найпопулярніших платформ ді-джеїв) в electro house. У 2021 р. український ді-джей створили спільний трек з іншим відомим співаком Ivan Navi. 

Загарюк продовжує писати нові треки, випускає новий матеріал у колаборації з іншими ді-джеями та не збирається зупинятися на досягнутому.

Comments

.