«Великдень у Львові» – фотовиставка про українські традиції

В Італійському дворику Львівського історичного музею можна відвідати фотовиставку «Великдень у Львові». Розташована вона на балконі другого поверху цього дворика. 

На ній представлено приблизно 30 світлин фотохудожників львівського відділення Національної спілки фотохудожників України: Дубаса Володимира, Гериновича Романа, Довгої Адріани, Бригінця Юрія, Ткачук Галини, Огородника Олега, Павлика Ростислава, Москалюк Катерини.

Тематика робіт – Великодня. Роботи митців відображають Великодні свята – від Вербної неділі й до Великодніх богослужінь та Обливаного понеділка. На світлинах зафіксовані моменти освячення лози та кошиків, співання гаївок, проведення церковних служб тощо.

Куратором виставки є Роман Геринович – львівський фотохудожник, завідувач фотолабораторією Львівського історичного музею.

Працівники Львівського історичного музею переконані, що Великдень – це завжди світле свято, яке дарує радість Воскресіння Христового і надію на краще життя, а в наш нелегкий час Великдень ще й зміцнює віру в перемогу над силами зла. Більше на lviv-trend.in.ua.

Відновлення експозиційної діяльності

За допомогою цієї виставки організатори також повідомляють львів’янам, що Львівський історичний музей повертається до своєї експозиційної діяльності. Вже відкрили перший поверх у Чорній кам’яниці, археологічну експозицію, виставку про нашу державність та експозицію Музею історії науки і техніки («Ретро-гараж»).

До слова, оглянути експозиції Львівського історичного музею можна також у віртуальному просторі. 3D-тури всіма локаціями музею доступні за посиланням. Там також можна оглянути шістдесят чотири 3D-моделі раритетних пам’яток музею. Ще чотири цікаві виставки розміщені на платформі Google Arts & Culture.

Довідка: Львівський історичний музей – один із найстаріших музеїв України, заснований у 1893 році. Фондова збірка музею складається з понад 370 тисяч експонатів, що ознайомлюють відвідувачів з історією Львова та галицьких земель від найдавніших часів до наших днів.

Найзначніші колекції музею – це археологічні матеріали, твори живопису, скульптури, графіки, архівні документи, рукописні книги, стародруки, вироби з металу, шкіри, дерева, скла і порцеляни, меблі, годинники, музичні інструменти, фотографії та фотонегативи, а також пам’ятки нумізматики, фалеристики, сфрагістики тощо.

Comments

.,.,.,.