Афіша Львова – всі події міста в одному місці

Культурне життя Львова – це бурхливий вир подій, що змінюють одна одну. Концерти закордонних та українських виконавців, театральні постановки, спортивні та громадські заходи, гумористичні шоу та шоу для дітей – все й не перерахувати. Вибір є завжди. А це означає, що треба якось систематизувати цей величезний потік інформації. Найкраще з цим впорається Афіша Львова. Вона завжди актуальна, зі зручним сортуванням, з можливістю заздалегідь купити квитки на захід, що сподобався.

19 лютого 2022 р.

Палац культури залізничників «Рокс»

“Самотність в мережі”

В основу постановки ліг однойменний роман Януша Вишневського, інтерпретований Тамарою та Євгеном Морозовими. Свого часу твір наробив багато галасу, він став справжньою сенсацією. А все тому, що тема стосується всіх людей, які мають доступ в інтернет. Тепер спілкування стало доступним, можна будь-якої миті не тільки почути голос потрібної людини, але й побачити її в режимі он-лайн. Стало набагато простіше знайомитися та обговорювати будь-які теми, сховавшись за вигаданим ніком та котиком на аватарці. Світ став іншим. Люди стали іншими. Але чи робить спілкування в мережі їхні стосунки ближчими? Чи реально знайти свою другу половинку та влаштувати особисте життя, познайомившись у мережі? Питань багато, ризик розчарування великий. Але, як відомо, хтось не ризикує – той не п’є шампанського.

У спектаклі звучатиме французька класична музика, а також елементи творів Баха, Чайковського та Шопена.

Початок о 19-00

25 лютого 2022 р.

Клуб «Малевич»

ДАХАБРАХА

Український гурт, який створює музику в стилі етно-хаус, зараз відомий у всьому світі. Її назва походить від слів «давати» та «брати», але в ньому є відсилання і до назви театру «Дах», де все почалося. Особливістю колективу є те, що в композиціях використовується величезна кількість рідкісних та унікальних музичних інструментів, знайдених у різних куточках світу, а в самих піснях є етнічні та фольклорні мотиви з усіх регіонів України.

Група «ДахаБраха» веде активну гастрольну діяльність у всьому світі. Нерідко на фестивалях її називають «відкриттям», віддаючи данину таланту та високому професіоналізму колективу. 2020 року вона стала лауреатом національної премії України ім. Т. Шевченка.

Цього вечора ви почуєте:

  • «Ягудки»
  • «Сухий дуб»
  • «Карпатський реп»

Початок о 19-00

1 травня 2022 р.

Ennio Event square

СЕРГІЙ ОРЛІВ. «Щось із чим-небудь». ТУР 2022

Він молодий, амбітний та успішний. А ще дуже кумедний. Сергій Орлов – це комік без пафосу, простий та зрозумілий “свій хлопець”. Можливо, це тому, що він родом із маленького північного селища “на краю географії” – Депутатського. Як би там не було, але розповідати історії про свою малу батьківщину, про її мешканців та устрій їхнього життя Сергій уміє так, що у глядачів болять щоки від сміху.

Зараз Сергій Орлов – топовий резидент Stand-Up Club #1. Він має свій YouTube-канал, що активно поповнює новими відео. Його виступи завжди інтерактивні: Сергій чудово імпровізує, спілкуючись із залом для глядачів, і блискуче жартує. Від цього його концерти дуже подібні до зустрічі старих друзів.

Початок о 19-00

Comments

.,.,.,.